Pecher`s Electric Cafe

Робота над проектом

Близько трьох років я шукав рішення для запуску мобільного автономної електрокав'ярні. знаходив різні можливості і варіанти технічного запуску проекту.

Головною метою для мене було використання безпечних, сучасних і екологічних джерел живлення для задіяного обладнання.

Ключовим елементом для роботи мобільної кав'ярні я хотів використовувати повну автономну електрифікацію обладнання. Мою ідею підтримали друзі і колеги. Разом ми пропрацювали і знайшли всі оптимальні рішення.

Запуск

1 серпня 2019 року, запущений проект «Pecher's Electric Cafe»

Pecher's Electric Cafe - це іноваційне рішення, революція в кавовій індустрії. Розробка нового бачення кафе, аналога якого ще немає навіть в Європі.

Pecher's Electric Cafe - пересувна кав'ярня з сонячними батареями, дає можливість мати цікавий і високомаржінальний бізнес не тільки існуючим підприємцям, а й людям середнього достатку різних вікових категорій.
Мандруйте разом з кав'ярнею
Екологічність і незалежність
Прибуток з першого дня
Середня окупність бізнесу - 3 місяці, що не дає ні один інший проект.
Електрокав'ярня поєднала в собі мобільність, екологічність, сонячну енергію, найсучасніші тренди кавовій і чайної індустрії, а також, соціальну значимість.

Наша молода, креативна команда розробників пропонує комплексне рішення всіх потреб для запуску даного виду бізнесу. Допомога в підборі та навчанні персоналу, бухгалтерське, юридичне, технічний супровід, а також SMM просування.

Для кого

Кому може бути цікаво придбання Pecher's Electric Cafe

Усім хто хоче почати нове життя і легкий, престижний бізнес! З нами ти на вірному шляху. Pecher's Electric Cafe для тебе якщо ти, менеджер, учитель, студент, продавець, безробітний, художник, співак або музикант.

Головне, щоб ти хотів свою справу, свій бізнес. Тобі більше не потрібно слухати злого начальника, ти сам в праві вирішувати, де і коли тобі працювати, який дохід отримувати. Хочеш міняти життя, почни з прийняття правильного рішення.

Відвідувачі мобільного кафе Pecher's electric отримають широкий асортимент послуг: від приготування різних трендових кавових і чайних напоїв, легких перекусів, підзарядки гаджетів, WI-Fi, а також, залучення в багатогранний світ кави та чаю, участь в соціальних і благодійних проектах міста.
Телефонуйте: 0505826920 або пишіть на пошту pechersinfo@gmail.com, якщо хочете отримати детальнішу інформацію.