Про нас

Кав'ярня Pecher's coffee&tea - це заклад нового формату, який об'єднав у собі декілька направлень. Ми пропонуємо нашим клієнтам найсмачнішу каву та чаї з різних країн світу. Ми пропонуємо більше 50 сортів кави та чаю - і ви зможете щодня відкривати для себе нові смаки та історії.

Також ми розповідаємо про традиції та легенди кожного напою. Крім напоїв, ми можемо завдовольнити найвибагливішого клієнта стравами європейської кухні (перші страви, салати, бургери, сендвічі, десерти власного виробництва).
Також, в закладі клієнти можуть придбати для власного використання каву, чай, кавове обладнання та посуд. Кожного тижня в Pecher's coffee&tea проходить зустріч кавово-чайного клубу. Наші гості з цікавістю слухають пізнавальні лекції, щодо походження кави та чаю, безкоштовно дегустують новинки закладу, взагалі, весело проводять час.

Окрім цього ми постійно проводимо різні заходи, дитячі майстер-класи, граємо в настільні ігри і навіть проводимо тренінги. Ми відкриті для ваших пропозицій, стосовно подій, бо хочемо, щоб наше місто розвивалось.
Запрошуємо всіх відвідати наш заклад, що знаходиться напроти пам'ятника Марусі Чурай, в самому центрі Полтави, де ми з турботою в затишній атмосфері радо зустрінемо кожного клієнта!!!