Історія Андрія Печериці

Як все починалось

Перші свої гроші я почав заробляти з 14 років. І вже тоді моєю мрією було створення власної компанії. З 2003 року я почав свою професійну діяльність в компанії Kraft Foods Україна. тоді, я вперше почав продавати каву Jacobs і MaxwellHouse. Досвід роботи в цій компанії дав мені початкові знання в сфері продажів.

Далі я працював у відділі маркетингу великої міжнародної компанії British American Tobacco Україна. Досвід роботи в компанії дозволив ще більше розширити знання в сфері продажів і просування товарів на ринку. Маючи хорошу посаду, заробітну плату, службовий автомобіль, страховку і повний соціальний пакет, я прийняв рішення реалізовувати свою мрію.

Кавова компанія

У 2012 році я заснував кавову компанію.

Кава це благородний, високомаржинальний цікавий бізнес. Тоді, ринок зернової кави, тільки починав своє зростання в нашій країні. З того часу у мене було багато перемог і поразок. Я відкривав і закривав магазини з продажу кави та чаю, невеликі кав'ярні. вів свою діяльність в умовах кризи.

Все це мене навчило бути гнучким, підлаштовуватися до швидко мінливих потреб ринку. Зараз я працюю в роздрібному каналі і в каналі B2B. Сервісне обслуговування, ремонт і продаж кавового обладнання є одним з основних напрямків діяльності моєї компанії. З 2018 року ми є офіційним представництвом італійської компанії Saeco в нашому регіоні.
За роки роботи у нашої команди накопичився величезний досвід ведення кавового бізнесу. І нам захотілося ним поділитися.

Кав'ярня нового формату

В 2019 році ми відкрили кав'ярню нового формату Pecher's coffee & tea

У ній поєднується формат кав'ярні з продажем кавоварок, чайного магазину. Наші фахівці не тільки готують напої, а відправляють своїх гостей в захоплюючий і глибокий світ чайно-кавової культури.

У форматі нашої кав'ярні ми організували кавово-чайний клуб, де ми ділимося знаннями, досвідом і новинками індустрії кави і чаю. Кожен бажаючий може приєднатися до нас. В спілкуванні ми створюємо атмосферу домашнього тепла і затишку.